• Teknofor Hakkımızda

Hakkımızda


    Teknofor, inşaat mühendisliğinin zemin mekaniği alanındaki faaliyetlerine 1999 yılı, yapı mühendisliğinin ard germe konusundaki çalışmalarına 2009 yılında başlamıştır.    Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda zemin mühendisliği ve ard germe konularında satış - pazarlama ve taahhüt hizmeti vermektedir. Yurt dışı tecrübeleri olarak; Rusya Federasyonu, Bulgaristan, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) pazarlarında projeler bitirmiş olup halen Azerbaycan’da faaliyetlerine devam etmektedir.
      Alt kademeden üst düzey yöneticilerine kadar geoteknik mühendisliğinde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip bir ekipten oluşmaktadır. Özellikle yerinde dökme betonarme kazık (fore kazık), kesişen kazık, mini kazık, ankraj, jet grout, enjeksiyon, zemin çivisi, fitil drain, taşkolon, diyafram duvar ve çeşitli tipte istinat duvarları yapımında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız çalışmalarına yurtiçi ve yurtdışında devam etmektedir.
     Teknofor‘un ana ilkesi Geoteknik ve Ard Germe konularında, uygulama ve proje hizmetlerini sürdürmek ve bu perspektif doğrultusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek ülkemize üstün sorumluluk anlayışı ile kaliteli mühendislik hizmeti vermektir.