Kurumsal

Zemin Mühendisliği Çözüm Ortağınız...

Teknofor, inşaat mühendisliğinin zemin mekaniği alanındaki faaliyetlerine 1999 yılı, yapı mühendisliğinin ard germe konusundaki çalışmalarına 2009 yılında başlamıştır.Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda zemin mühendisliği ve ard germe konularında satış – pazarlama ve taahhüt hizmeti vermektedir.

Alt kademeden üst düzey yöneticilerine kadar geoteknik mühendisliğinde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip bir ekipten oluşmaktadır. Özellikle yerinde dökme betonarme kazık (fore kazık), kesişen kazık, mini kazık, ankraj, jet grout, enjeksiyon, zemin çivisi, fitil drain, taşkolon, diyafram duvar ve çeşitli tipte istinat duvarları yapımında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız çalışmalarına yurtiçi ve yurtdışında devam etmektedir.

1. Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün tedariğinde sürekli özgünlüğü yaratan, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerinde bulunan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, kazanan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurtiçinde lider konumunu devam ettirmek ve Geoteknik uygulamaları ve geoteknik ürün tedariki sektöründe lider bir firma olmak.

2. Misyonumuz

• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek,
• Sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmet sunmak,
• Rekabetçi üstünlüğü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak,
• Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.

3. Değerlerimiz

• Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak
• İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak
• İşte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak
• Emeğe ve insana değer vermek
• Çok çalışmak

4. İnsan Kaynakları

Kaliteli üretim ve hizmetin kaliteli insan kaynağı ile gerçekleşeceği inancı doğrultusunda en değerli varlığımız olan insan kaynağının saygı ve güven ortamında çalışabilmesini sağlamak, güncel süreçleri geliştirmek, sürekli verimlilik ve gelişimi sağlayacak eğitim ve kültürel faaliyetler için bir ortam yaratmak, bütün seviyelerden çalışanların liderlik vasıflarını, bilgilerini ve yeteneklerini geliştirecek iş modelleri geliştirmek ve çalışanlarımıza kariyer fırsatları sağlamaktır.

İlkemiz: ''Kaliteli Mühendislik Hizmeti.''

Teknofor‘un ana ilkesi Geoteknik ve Ard Germe konularında, uygulama ve proje hizmetlerini sürdürmek ve bu perspektif doğrultusunda teknolojik gelişmeler ile paralel hareket ederek ülkemize üstün sorumluluk anlayışı ile kaliteli mühendislik hizmeti vermektir.

Referanslarımız

0 Yıl Sektörel Tecrübe

0 Adet Yurtdışı Proje

0 Den Fazla Yurtiçi Proje

0 Uzman Ekip

Kalite Yönetimi

Çağın gerektirdirği anlayışla Teknofor hizmet ve ürün kalitesi uluslararası denetim ve derecelendirme kurumlarından kalite belgelerini almıştır.
ISO 9001 , ISO 45001 , ISO 10002 , ISO 14001 ve CE belgeslerimiz mevcuttur.

İletişim

Faaliyetlerimiz...

Teknofor olarak Mühendislik hizmetlerini sadece taahhüt boyutu ile değil , Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği alanında Test ve Aletsel Deneyler , Delici Makina Aksam ve parça tedariği , Ankraj Grubu Sarf Ürünlerini tedariklerini sağlamaktayız.

Katalog Sayfamız

GEOTEKNİK TEST VE DENEYLER

GEOTEKNİK UYGULAMALAR

ARD GERME UYGULAMALARI

DELİCİ MAKİNA AKSAM VE PARÇALARI

ANKRAJ GRUBU PLASTİK ÜRÜNLER

ANKRAJ GRUBU ÇELİK ÜRÜNLER

Zamanla Yarışıyoruz..

Projelerinizi zengin makina parkı ve uzman ekinimizde taahhüt ettiğimiz süreden önce kaliteden ödün vermeden teslim ediyoruz.

Uzman Ekip

Yurtiçi ve Yurtdışı tecrübeleri sabit uzman ekibimiz sayesinde fayda / maliyet ve zaman kavramı noktasında çözüm ortağınız.

Güçlü Makina Parkı

Tamamı özkaynak olan geoteknik ve zemin mühendisliği makina parkımız ile projeleriniz emin ellerde.

Kalitemiz İlkemiz

Teknofor her türlü kalite denetiminden başarı ile geçmiştir.Projeleriniz üstün mühendislik hizmeti ile kaliteden ödün vermeden tamamlanmaktadır.

İnovatif Mühendislik

Çağın gerektirdiği inovasyon ve teknolojik süreç ile projelerinizi uluslararası kalitede teslim ediyoruz.

Eş Zamanlı Çalışma

Projelerinizde zaman sorununu unutun.Güçlü makina parkı ve uzman ekibimiz projenizde aynı anda farklı noktalardan imalat yapabilmektedir.